Teistmoodi koolinädal

Viimasel nädalal enne jõule toimus koolis palju põnevaid tegevusi.

18. detsembril külastasime Assamalla külas Savi talu jõulumaad. Lapsed tegid tutvust koduloomadega ning metsavana rääkis metsloomade elust talvel. Otsiti loomade jälgi, meisterdati linnumaja ning tutvuti talviste talutöödega, maitsta sai taimeteed ning perenaise küpsetatud leiba.19. detsembril oli koolimajas palju sagimist. Käis lõbus jõulutrall.

Päev algas jõululaadaga. Rõõm oli näha suurt hulka 3.c õpilasi kauplemas. Müüdi maiustusi, küpsetisi, piparkooke, vanu mänguasju, enda meisterdatud võtmehoidjaid, jõulujooki ja muud põnevat.

Suured tänud vanematele, kes aitasid laadaks valmistuda. Iga laps sai oma kaubaga teenitud raha endale. Klassis koguti kokku 243 eurot.

Videokokkuvõte laadast:
Pärast jõululaata valmistusime moešõuks "Muinasjuttude moodne tuleproov". Meie ülesanne oli esitleda Käsna-Kalle" tegelasi - Käsna-Kalle, Patrick, Hr Krabi, Plankton ja Kalmaari-Kalmer. Kõik kostüümid on õpilaste enda kavandatud ja meisterdatud tööõpetuse tundides. Pärast moeetendust läks žürii otsust langetama ning päkapikud jagasid kätte jõulupakid.

Meie tegelaste kostüümid valiti žürii poolt parimaks 3. klasside hulgast!

Meisterdatud tegelased on pildil esiplaanil:20. detsembril käisime vaatamas  jõuluetendust "Pipi peab jõule".

21. detsembril toimus meeleolukas klassihommik. Tantsisime päkapikutantse, vaatasime multifilme ja kirjutasime üksteisele jõulusoove.

VIDEOKOKKUVÕTE DETSEMBRI VIIMASE NÄDALA TEGEVUSTEST:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Päev Tootsi-aegset koolielamust

Saime eheda tunde sellest, milline oli 19.–20. sajandi vahetuse kooliõpilase päev. Läbisime sellised koolitunnid nagu usuõpetus, ilukiri, lu...